قوانین و مقررات درج آگهی و استفاده از خدمات سایت

ضمن تشکر از حضور شما در سایت این پت ، خواهشمند است با رعایت موارد زیر ، ما را در ارائه بهتر خدمات به شما کاربران عزیز ، یاری نمایید:

1- حضور در سایت و استفاده از قسمتهای مختلف سایت از جمله خدمات سایت مانند ارسال آگهی ، دیدگاه ، تبلیغات و… به معنی پذیرش  رعایت کامل قوانین و مقررات جاری در کشور و رعایت نکات امنیتی و مخصوصا توصیه های پلیس فتا میباشد.

2- کاربران موظف به رعایت کامل توصیه های پلیس فتا در معاملات خود میباشند و سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال بی احتیاطی و سهل انگاری کاربران در استفاده از آگهی ها و معاملات خود ، ندارد. مشاهده کامل توصیه های پلیس فتا از طریق هشتگ های: سایت های درج آگهی  ترفندهای کلاهبرداری

3- سایت این پت ، هیچ نوع پیامکی برای شما ارسال نمیکند، مراقب پیامک های جعلی مانند: آگهی شما در حال پاک شدن از سایت است و لطفا مبلغی به فلان کارت واریز کنید و …. باشید و در صورت مشاهده چنین پیام هایی از هرنوع سایت آگهی ، فورا مراتب را پلیس فتا درمیان بگذارید.

این پت مرکز خرید و فروش سگ ، حیوانات خانگی ، پرنده ، ماهی ، گوسفند ، بز ، اسب ، مزرعه پرورش حیوانات

4- هرنوع خرید و فروش و درج آگهی و تبلیغ حیوانات وحشی و درنده و ادوات و ابزار آلات ممنوعه به هر طریقی ، در سایت ممنوع میباشد و در صورت مشاهده ، آگهی فورا حذف و کاربر مسدود میگردد. همچنین کاربران در صورت مشاهده چنین آگهی هایی که شامل تخلف و موارد مغایر با قوانین جاری کشور میباشد، میتوانند از طریق قسمت گزارش تخلف یافرم تماس با ما ، اطلاع دهند.

5- مسئولیت تمامی آگهی ها و تبلیغات بر عهده شخص آگهی دهنده میباشد و سایت این پت هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی ها و تبلیغات ، ندارد و طبیعتا ما امکان راستی آزمایی آگهی ها را نداریم و خود افراد باید از نهاد های مربوطه اقدام به استعلام و در نهایت با رعایت نکات ایمنی و توصیه های امنیتی پلیس فتا، اقدام به معامله یا خرید و فروش و درج آگهی نمایند.

6- ما خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی و اطلاعات ثبت نامی افراد میدانیم .

7- بعد از ثبت آگهی ویژه و پرداخت هزینه ، به هیچوجه امکان بازگشت وجه وجود نداد ، مگر در مواردی که کاربر بصورت کارت به کارت مبلغ اشتباهی واریز کرده باشد ( مثلا یک صفر اضافه گذاشته باشد یا بجای ریال به تومان واریز کرده باشد و … ) در این صورت با ارائه مستندات ، مبلغ فقط به همان کارتی که واریز شده ، برگشت داده میشود.

8- لطفا در هنگام واریز مبلغ یا کارت به کارت ، از کارت شخصی خود که به نام و نام خانوادگی خودتان است، استفاده نمایید ، در صورت واریز اشتباهی ، برای جلوگیری از استفاده از کارت های سرقتی و یا پولشویی و موارد مشابه ، مبلغ واریزی با ارئه مستندات ، فقط به همان کارتی که واریزی صورت گرفته است ، عودت داده میشود.

9- در نهایت مطمئن باشید در صورت استفاده صحیح از خدمات سایت و رعایت نکات ایمنی و قوانین جاری کشور ، میتوانید با خیالی آسوده از فضای مجازی و امکانات مفید آن ، بهره ببرید. پیشاپیش از همکاری و همراهی شما عزیزان نهایت سپاسگزاری را داریم.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]